życie jest piękne

Wpis

niedziela, 29 grudnia 2013

I przyszedł Nowy Rok...

A konkretnie 2 dzień Nowego Roku.

Po południu wróciliśmy z zakupów,Ania z pracy .

Włączyłem laptop,poszedłem do kuchni,położyłem zakupy na blacie,zapaliłem światło pod szafkami,otworzyłem lodówkę,wyjąłem garnek z zupą i postawiłem na płycie.Włączyłem palnik.Poszedłem do łazienki umyć ręce.

Ania nadal przebierała się w garderobie.Z reguły zanim dotarła do pokoju "gotowa" do jedzenia,wszystko już było gotowe,stół nakryty,obiad właśnie podawany.

Zupa "dochodziła".Podszedłem jeszcze do laptopa.Wklepałem :ipko - logowanie....laptop nadal "się ładował" po uruchomieniu.

-Ania,zupa gotowa!,-Idę- rzuciła z łazienki - drugi dzień jej ogórkowa,uśmiechnąłem się do siebie - eintopf smaczny jak rzadko gdzie.

Ipko się załadowała :logo,hasło - wszedłem.............

-Są - Ania,są -...! Krzyknąłem.Podeszła spokojnie do laptopa.Dwa miliony równiutko na naszym koncie.

-Poczekaj ,sprawdzę na pozostałych! ,rzuciłem.

Zdecydowaliśmy jeszcze przed odbiorem wygranej otworzyć dwa konta w 2 innych bankach: db.pl  i eurobanku.Dlaczego?Nie wiem do dzisiaj ! Może dlatego ,że db.pl jest rozpoznawany w całej Europie a my chcieliśmy podróżować?Zresztą do końca do dzisiaj nie wiem.Ale nie ma to specjalnie znaczenia.

Zalogowałem się do db i eurobanku- Przelewy były zaksięgowane na naszych kontach.Mieliśmy wspólne rachunki z możliwością dysponowania środkami indywidualnie,bez konieczności kontr-podpisu drugiej osoby. Zaufanie !!!!

- A więc ziściło się!!! uśmiechnięty usiadłem do stołu. -To co,jemy zupę,czy jedziemy na kolację do Grandu??

-Uspokój się,bo się udławisz - opanowana, jak zwykle, Ania parsknęła z uśmiechem,- Jeszcze zdążysz namieszać tą gotówką!!!

Postanowiliśmy pomyśleć ,co robimy jutro,za tydzień ,za miesiąc przy kawie i "Caol Ila",18 letnim malcie,który dostałem od Ani na prezent pod choinkę 5 lat temu,ale nie miałem śmiałości go otworzyć wcześniej...

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
milwit1
Czas publikacji:
niedziela, 29 grudnia 2013 08:05

Polecane wpisy